A.M. Dean – De geheime sleutel

De geheime sleutel

A. M. Dean is een beetje mysterieuze schrijver. Er is niet zoveel over hem bekend en hij treedt nauwelijks in de publiciteit. Ik kon zelfs geen foto van hem vinden. Bekend is dat A.M. Dean een pseudoniem is voor een Britse hoogleraar in de Godgeleerdheid en Vroege Kerkgeschiedenis. Verder is bekend dat hij priester is in de Russisch Orthodoxe kerk. In een bij hoge uitzondering gegeven interview zegt hij dat de thema's in zijn thrillers voortkomen uit nieuwsgierigheid. En vooral zijn studierichting geschiedenis is een vruchtbare voedingsbodem voor heel veel onopgeloste raadsels. Zijn eerste thriller De verborgen bibliotheek uit 2012 werd over het algemeen goed ontvangen hoewel hij zich waarschijnlijk niet zo goed zal kunnen vinden in de vergelijkingen die worden gemaakt met de boeken van Dan Brown.

Zijn nieuwste boek heeft als titel De geheime sleutel en wordt uitgegeven door uitgeverij De Fontein, die over het boek het volgende zegt.

De geheime sleutel is een thriller vol complotten, samenzweringen en geheimen. Een must voor de liefhebbers van De Da Vinci Code en Inferno.

Professor Emily Wess (hoofdpersoon uit Deans eerste boek De verborgen bibliotheek) probeert te achterhalen wie haar neef vermoord heeft. Tijdens haar onderzoek komt ze een gevaarlijke sekte op het spoor. Deze sekte doet er alles aan om een verloren gewaande sleutel in handen te krijgen waarmee de geheimen van de Nag Hammadi-geschriften ontraadseld kunnen worden. In een race tegen de klok reist Emily naar Egypte om te voorkomen dat deze sleutel in verkeerde handen valt. De tijd dringt want de veiligheid van miljoenen mensen staat op het spel.

Het heden en de geschiedenis op een geniale manier met elkaar verbonden.

A M Dean - De geheime sleutel

Klik hier om dit bericht te tweeten

Comments are closed

Volg dit blog

Ontvang de laatste berichten in je brievenbus