Kyle Perry – De vermiste meisjes

Groot verkoopsucces in Australië - voor lezers van Jane Harper en Michael Robotham

Morgen, 18 mei, verschijnt bij Harper Collins Holland de thriller De vermiste meisjes van de Australische schrijver Kyle Perry. Kyle Perry is maatschappelijk werker en werkt op middelbare scholen, in afkickklinieken en in de jeugdopvang. In zijn werk komt hij zoveel bijzondere verhalen tegen, dat hij er meerdere boeken mee zou kunnen vullen. Als kind kwam hij zelf graag in de Great Western Tiers, en hij verdwaalde er ook. De vermiste meisjes is zijn debuutthriller. 

De vermiste meisjes

Wanneer enkele tienermeisjes vermist raken in de Great Western Tiers gaan bij de bevolking van Limestone Creek alle alarmbellen af.
Dertig jaar geleden verdwenen er ook vijf jonge meisjes rond de gevaarlijke kliffen en de legende van ‘de Hongerige Man’ wordt nog steeds verteld.
Rechercheur Con Badenhorst onderzoekt de zaak. Als outsider komt hij terecht in een omgeving vol corruptie, politieke spelletjes en gespannen relaties.
Bestaat ‘de Hongerige Man’ echt of bevindt er zich een moordenaar in Limestone Creek?

Volg dit blog

Ontvang de laatste berichten in je brievenbus

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten